0.12-3.0mm πάχος Προχρωματισμένο Ζυγισμένο Σιδηροτροχείο G350 Για την Κατασκευή
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | HUIYI-PPGI |
| Πιστοποίηση: | ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, EN |
| Αριθμό μοντέλου: | G550, G300, DX51D+Z |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 25TONS κάθε πάχος |
|---|---|
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυπικό πακέτο εξαγωγής, τυλιγμένο με αδιάβροχο χαρτί. Στη συνέχεια, μετά από πλήρως τυλιγμένο με μεμ |
| Χρόνος παράδοσης: | 15-35 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,T/T,D/P |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 5000 τόνοι το μήνα |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Ονομα: | PPGI | πρώτη ύλη: | Βάση θερμής/ ψυχρής έλασης |
|---|---|---|---|
| Πάχος: | 0.12mm-1.5mm | Πλάτος: | 600-1500mm |
| Επικάλυψη ψευδαργύρου: | 30 - 275 g/m2 | Φινιρίσματα Επιφανείας: | Λάμψη και Ματ |
| Πρότυπο: | ASTM, DIN, ΜΒ, JIS | Βάρος πηνίου: | 3-8MT |
Περιγραφή προϊόντων
Κατασκευασμένο από γαλβανισμένο χάλυβα με πρόσθετη βαμμένη επίστρωση, το PPGI προσφέρει τόσο αντιδιαβρωτικές ιδιότητες όσο και οπτική ελκυστικότητα. Το στρώμα ψευδαργύρου αποτρέπει τη σκουριά, ενώ η ψημένη οργανική επίστρωση παρέχει χρώμα και αντοχή στις καιρικές συνθήκες για στέγες, επενδύσεις τοίχων και οικιακές συσκευές.
Παράμετροι προϊόντος
| Όνομα προϊόντος | Προβαμμένο γαλβανισμένο χαλύβδινο πηνίο |
|---|---|
| Βαθμός | DX51D, DX52D, S350GD, S550GD |
| Επίστρωση ψευδαργύρου | Z30-Z275 |
| Πάχος | 0.12mm-1.5mm |
| Πλάτος | 600-1500mm |
| Διάμετρος πηνίου | φ508mm—φ610mm |
| Τύπος βαφής | PE, SMP, HDP, PVDF |
| Επίστρωση βαφής | Επάνω:15-25um, Πίσω:7-8um |
Εφαρμογές
- Κατασκευαστική βιομηχανία
Στέγες, επενδύσεις τοίχων, υδρορροές και δομικά μέρη. Ισχυρό και ανθεκτικό στη διάβρωση για οποιοδήποτε δομικό περιβάλλον. - Αυτοκινητοβιομηχανία
Πάνελ αμαξώματος, σασί και άλλα βασικά μέρη. Η προστατευτική επίστρωση αντιστέκεται στη σκουριά από σκληρούς δρόμους. - Οικιακές συσκευές
Ψυγεία, πλυντήρια, φούρνοι και άλλα. Ανθεκτικό στη σκουριά με λεία, ανθεκτική επίστρωση. - Έπιπλα & Εσωτερική διακόσμηση
Ντουλάπια, ράφια και διακοσμητικά κομμάτια. Προσαρμοσμένα χρώματα και υφές για μοντέρνα έπιπλα.
Συσκευασία και αποστολή
Συσκευάζουμε κάθε πηνίο για μέγιστη προστασία. Η αντικραδασμική προστασία, οι αδιάβροχες σφραγίσεις και η ασφαλής παλετοποίηση διατηρούν τον χάλυβά σας ασφαλή κατά τη θαλάσσια ή χερσαία μεταφορά. Λαμβάνετε έτοιμα προς χρήση πηνία σε άριστη κατάσταση, κάθε φορά.
Συχνές ερωτήσεις




