AZ180 Heavy Coated Galvalume Steel Coil For Coastal Industrial Roofing
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | Huiyi-GL |
| Πιστοποίηση: | ASTM A792M, EN 10346, ISO 9001 |
| Αριθμό μοντέλου: | DX51D+AZ |
| Έγγραφο: | HUIYI CATALOGUE.pdf |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 25 τόνοι |
|---|---|
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Εξαγωγή συσκευασίας με 3Layers συμπεριλαμβανομένου του αδιάβροχου πλαστικού φιλμ, αδιάβροχο χαρτί - |
| Χρόνος παράδοσης: | 15-30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/P,T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 5000mt/μήνα |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Όνομα προϊόντος: | Πηνίο χάλυβα Galvalume | Τύπος προϊόντος: | Πηνίο / Φύλλο / Λωρίδα |
|---|---|---|---|
| Βάρος επίστρωσης: | 30-180G/㎡ | Βάρος πηνίου: | 3 - 8 τόνους |
| Πάχος: | 0,12 - 3,0 χλστ | Πλάτος: | 600 mm - 1500 mm |
| Κύριο χαρακτηριστικό 1: | 4–6 φορές μεγαλύτερη διάρκεια ζωής από τον γαλβανισμένο χάλυβα | Κύριο χαρακτηριστικό 2: | Διατίθεται εγγύηση υποστρώματος 50 ετών |
Περιγραφή προϊόντων
Η δική μαςAZ180 βαριά επικαλυμμένη τροχιά από χάλυβα galvalumeέχει σχεδιαστεί για εφαρμογές στις παράκτιες και βαριές βιομηχανικές οροφές, όπου τα αλατοκηλίδες και οι ρύποι προκαλούν αμείλικτη διάβρωση.Αυτό το προϊόν συνδυάζει την προστασία φραγμού του αλουμινίου με την θυσιαστική άμυνα του ψευδαργύρου για να παρέχει4-6 φορές μεγαλύτερη διάρκεια ζωήςαπό το τυποποιημένο γαλβανισμένο χάλυβα, με τεκμηριωμένες εγγυήσεις πεδίου έως και50 χρόνιαΑντέχει διαρκείς θερμοκρασίες μέχρι και315°C (600°F)Για τις παράκτιες βιομηχανικές στέγες που απαιτούν μέγιστη προστασία από τη διάβρωση και ελάχιστο κόστος κύκλου ζωής, η AZ180 είναι η απόλυτη μακροπρόθεσμη λύση.
| Σύνθεση της επικάλυψης | 55% αλουμίνιο, 43,4% ψευδάργυρο, 1,6% πυρίτιο |
|---|---|
| Επιχρισμός ψευδαργύρου | AZ30 - AZ180 |
| Δάχος | 0.12 - 3,0 mm |
| Διάμετρο | 600 mm - 1500 mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Χρωματοποιημένη παθητικοποίηση, λαδιωμένη, αντι-αποτυπώματα |
| Φινίρισμα σπαγκουνιού | Κανονική / ελαχιστοποιημένη / μηδενική σπαγιά |
| Αντίσταση στη θερμότητα | Μέχρι 315°C συνεχώς |
| Βασικές επιδόσεις | Διαθέσιμη εγγύηση υποστρώματος 50 ετών |
- Παραθαλάσσια βιομηχανική οροφή και επικάλυψη:Πρωτογενές υλικό για εργοστάσια, εργοστάσια επεξεργασίας, αποθήκες και κέντρα εφοδιασμού που βρίσκονται σε παράκτιες ζώνες όπου το αλατιστικό ψεκασμό και η υψηλή υγρασία επιταχύνουν την υποβάθμιση των τυποποιημένων υλικών.
- Σοβαρά βιομηχανικά περιβάλλοντα:Χημικές μονάδες επεξεργασίας, εργοστάσια χαρτιού και χαρτοπολτού, εργοστάσια λιπασμάτων, διυλιστήρια και άλλες εγκαταστάσεις που εκτίθενται σε επιθετικούς βιομηχανικούς ρύπους και χημικές ατμόσφαιρες.
- Ναυτικές και λιμενικές εγκαταστάσεις:Κτίρια σε λιμάνια, ναυπηγεία, αποθήκες στο λιμάνι και υποδομές υποστήριξης υπεράκτιων πλατφορμών όπου η αντοχή στο ψεκασμό θαλάσσιου νερού είναι κρίσιμη.
- Παραγωγή ενέργειας και υποδομές:Σταθμοί ηλεκτροπαραγωγής, κτίρια υποσταθμών και κρίσιμες υποδομές που απαιτούν μέγιστη προστασία από τη διάβρωση με ελάχιστη πρόσβαση στη συντήρηση.
Συσκευή τριπλής ασπίδας:Εσωτερικό στρώμα αντιτριβής χαρτιού kraft VCI, αδιάβροχο φιλμ PE 0,3 mm με δείκτες υγρασίας, παλέτες από χάλυβα + προστατευτικές άκρες (περίπου 8 τόνων σπείρες).
Παγκόσμια Εφοδιαστική:FOB/CIF από τα κινεζικά λιμάνια. Παροχή 15-20 ημερών για την Ασία, 30-45 ημέρες παγκοσμίως.
Διασφάλιση ποιότητας:Ελέγχος πριν από την αποστολή και δείκτες υγρασίας για την προστασία της διέλευσης.





