Lightweight Corrosion Resistant Aluminum Perforated Sheet Optional Color Coated
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | HUIYI |
| Πιστοποίηση: | ISO 9001, ASTM B117, AAMA 2605 |
| Αριθμό μοντέλου: | Διάτρητο φύλλο αλουμινίου |
| Έγγραφο: | HUIYI CATALOGUE.pdf |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 25 τόνοι |
|---|---|
| Τιμή: | Negotiated Price, USD/MT |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Αδιάβροχη μεμβράνη PE + χαρτί κραφτ + υποκαπνισμένες παλέτες με προστατευτικά άκρων |
| Χρόνος παράδοσης: | 15-45 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,T/T,D/P |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 5000 τόνοι το μήνα |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Όνομα προϊόντος: | Διάτρητο φύλλο αλουμινίου | Τύπος επίστρωσης: | PVDF / Επικάλυψη σε σκόνη / Φινίρισμα μύλου |
|---|---|---|---|
| Πάχος επίστρωσης: | PVDF ≥30μm; Σκόνη 60-80μm | Επεξεργασία άκρων φύλλου: | Μύλος Edge / Trimmed Edge |
| Αναλογία ανοιχτής περιοχής: | 15% - 75% (προσαρμόσιμο) | Ισχύς απόδοσης: | ≥125 MPa |
| Δυνατότητα τέντωσης (Rm): | 130 - 152 MPa | Βασικό χαρακτηριστικό: | Ελαφρύ & Υψηλή Αντοχή στη Διάβρωση |
Περιγραφή προϊόντων
| Βασικό υλικό | 3003 Σύνθεση αλουμινίου (από σειρά Al-Mn) |
|---|---|
| Σφιχτότητα κράματος | Περίπου 2,73 g/cm3 |
| Τυπικό πάχος | 0.8 mm (Διαθέσιμο εύρος: 0,5 mm - 6,0 mm) |
| Τυπικό μέγεθος φύλλου | 1220 mm x 3050 mm (Διαθέσιμα μεγέθη εξατομικευμένα κατόπιν αιτήματος) |
| Σχήμα τρύπας και μοτίβο | Στρογγυλές τρύπες, στρογγυλοποιημένο σχέδιο 60° |
| Διάμετρος τρύπας | 00,8 mm - 10 mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Επεξεργαστικό, επίστρωση σε σκόνη, επίστρωση PVDF |
| Αντίσταση στη διάβρωση | Συμμόρφωση με τα πρότυπα ASTM B117 για τις δοκιμές αλατιού |
·Αρχιτεκτονικές προσόψεις και επικάλυψη:Χρησιμοποιούνται ως αεριζόμενα παράθυρα βροχής και διακοσμητικά εξωτερικά δέρματα, τα πάνελ παρέχουν ηλιακή σκιά ενώ επιτρέπουν φυσικό εξαερισμό, μειώνοντας σημαντικά το ενεργειακό φορτίο του κτιρίου.
·Διακόσμηση εσωτερικών χώρων και οροφές:Ιδανικό για σύγχρονα συστήματα οροφής, ακουστικά φώτα και διαχωριστικά δωματίων.βελτίωση της χωρικής αισθητικής και της λειτουργικής άνεσης.
·Επενδύσεις και αντηλιακά:Η ανοιχτή περιοχή επιτρέπει την αποτελεσματική ροή αέρα και τη διάχυση του φυσικού φωτός, αποτρέποντας παράλληλα την υποβάθμιση των υπεριώδεις ακτίνων.
·Βιομηχανική διήθηση και προστατευτικές συσκευές:Χρησιμοποιούνται ως προστατευτικές οθόνες ασφαλείας μηχανημάτων, οθόνες φιλτραρίσματος και προστατευτικά πλέγματα όπου απαιτείται υψηλή ορατότητα, ροή αέρα και αντοχή σε πρόσκρουση.
Συσκευή με τριπλή ασπίδα
Αδιάβροχο φιλμ PE με ξηραντικά + εξωτερικό περιτύλιγμα χαρτιού kraft + καπνισμένες ξύλινες παλέτες 15 mm με προστατευτικές άκρες EPE.
Παγκόσμια Λογιστική
FOB/CIF από τα κινεζικά λιμάνια. Παροχή 15-20 ημερών για την Ασία, 30-45 ημέρες παγκοσμίως.
Διασφάλιση ποιότητας
Είναι πλήρως σύμφωνη με τα πρότυπα της Διεθνούς Ναυτιλίας.
Παρέχετε δείγματα;
Ναι, για τα κανονικά μεγέθη δείγμα είναι δωρεάν, ο αγοραστής πρέπει να πληρώσει το κόστος του φορτίου.
Πώς μπορώ να πάρω μια προσφορά;
Μπορείτε να μας αφήσετε μήνυμα και θα σας απαντήσουμε εγκαίρως.
Πόσος είναι ο χρόνος παράδοσης;
Εξαρτάται από την ποσότητα παραγγελίας, κανονικά ο χρόνος παράδοσης διαρκεί περίπου 15-30 εργάσιμες ημέρες. Παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας πριν παραγγείλετε.





