DX52D+AZ Pre-painted Galvalume Steel Coil 1219mm Για Εξαρτήματα Κτιρίων
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | HUIYI-PPGL |
| Πιστοποίηση: | SGS, BV, ISO9001 |
| Αριθμό μοντέλου: | CGLCC |
| Έγγραφο: | 15years' Warranty Letter (M...P).pdf |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 25 τόνοι κάθε πάχος |
|---|---|
| Τιμή: | negotiated |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυποποιημένο πακέτο εξαγωγής. |
| Χρόνος παράδοσης: | 20-35 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,T/T,D/P |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000 τόνοι ετησίως |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Τύπος προϊόντος: | Πηνίο/φύλλο/λωρίδα/κυματοειδές | Επικάλυψη ψευδαργύρου: | AZ30-AZ275 |
|---|---|---|---|
| Πάχος: | 0.12-2.0mm | Αναγνωριστικό πηνίου: | 508/610mm |
| Τύπος βαφής: | PE/PVDF/HDP | Πάχος βαφής: | Κορυφή: 10-25μm ; Πίσω: 5-8μm |
| Βαθμός: | DX51D+AZ, S300GD+AZ, S550GD+AZ | Όρος πληρωμής: | T/T, L/C, D/P |
Περιγραφή προϊόντων
DX52D+AZ Προβαμμένο πηνίο χάλυβα Galvalume 1219mm για δομικά στοιχεία
Εισαγωγή πηνίου χάλυβα PPGL
Κατασκευασμένο από υψηλής ποιότητας χάλυβα galvalume, το πηνίο PPGL παράγεται μέσω μιας προηγμένης διαδικασίας συνεχούς χρωματικής επίστρωσης, θερμικής ψησίματος και ακριβούς ψύξης. Αυτός ο επικαλυμμένος χάλυβας συνδυάζει ένα ελκυστικό φινίρισμα με ισχυρή αντοχή στη διάβρωση και αξιόπιστη μορφοποιησιμότητα. Οι τύποι επίστρωσης κυμαίνονται από τυπικό πολυεστέρα έως πολυεστέρα τροποποιημένο με σιλικόνη και συνθέσεις υψηλής αντοχής.
Τεχνικές Παράμετροι
| Μάρκα | Huiyi |
|---|---|
| Βασικό υλικό | Χάλυβας Galvalume |
| Επίστρωση ψευδαργύρου | 30-275g/m² |
| Σύνθεση επίστρωσης | 55% Αλουμίνιο, 43,5% Ψευδάργυρος, 1,5% Πυρίτιο |
| Πάχος | 0,12mm - 2mm |
| Πλάτος | 914mm - 1219mm |
| Βάρος πηνίου | 3-8 Τόνοι |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Δομικά υλικά, Διαμόρφωση σε ρολό, Κοπή, Κάμψη, Διάτρηση, Συγκόλληση |
Βασικές Εφαρμογές
Σχεδιασμένο ειδικά για αρχιτεκτονικά δομικά στοιχεία.
- Λύσεις Στέγης
Τα πηνία PPGL παρέχουν ισχυρή, ανθεκτική στις καιρικές συνθήκες στέγη για σπίτια, εμπορικά κτίρια και βιομηχανικές εγκαταστάσεις. Το εργοστασιακό φινίρισμα εξασφαλίζει αντοχή στη σκουριά και χρώμα που δεν ξεθωριάζει σε διάφορα κλίματα. - Επένδυση Προσόψεων Κτιρίων
Ως εξωτερικό προστατευτικό στρώμα, η επένδυση PPGL προστατεύει από την υγρασία, τον άνεμο και την έκθεση στον ήλιο. Διατηρεί την εμφάνιση του κτιρίου μειώνοντας παράλληλα τη μακροπρόθεσμη συντήρηση. - Εσωτερικά Πάνελ Τοίχων & Διαχωριστικών
Σχεδιασμένα για εσωτερικούς τοίχους και διαχωριστικά, τα πάνελ PPGL προσφέρουν ευελιξία στη διάταξη, εύκολο καθαρισμό και προσαρμοσμένες εμφανίσεις. Μια ανθεκτική, μοντέρνα εναλλακτική λύση στο ξύλο ή το γυψοσανίδα. - Ρολά & Σίτες Ασφαλείας
Τα πηνία PPGL συνδυάζουν αντοχή, ευελιξία και αντοχή στη διάβρωση για ρολά και σίτες. Η βαμμένη επιφάνεια αντέχει σε επαναλαμβανόμενο κύλισμα χωρίς να ραγίζει, παρέχοντας προστασία από τις καιρικές συνθήκες και την ασφάλεια.
Συσκευασία και Αποστολή
Η πολυστρωματική συσκευασία περιλαμβάνει χαρτί VCI, χαρτί kraft και φιλμ PE γύρω από κάθε πηνίο, με προστατευτικά και ιμάντες PP να ενισχύουν τις άκρες. Οι παραγγελίες εξαγωγής συσκευάζονται σε ξύλινα κιβώτια ή παλέτες που συμμορφώνονται με το ISPM 15, όλα σαφώς επισημασμένα με λεπτομέρειες προϊόντος και αναγνωριστικά παρτίδας. Σακουλάκια αφυγραντικού είναι διαθέσιμα ως προαιρετική επιλογή για περιοχές με υψηλά επίπεδα υγρασίας.
Συχνές Ερωτήσεις
Ε1: Μπορώ να πάρω ένα δείγμα πριν από την παραγγελία;
Α1: Ναι, ενθαρρύνουμε την αξιολόγηση δειγμάτων. Για δείγματα τυπικών προδιαγραφών, χρειάζεται μόνο να καλύψετε το κόστος αποστολής.
Ε2: Προσφέρετε προσαρμοσμένα προϊόντα χάλυβα;
Α2: Ναι. Τα προϊόντα χάλυβα μας μπορούν να κατασκευαστούν για να ταιριάζουν στις ανάγκες του έργου σας και στις προδιαγραφές εφαρμογής.
Ε3: Πόσος είναι ο χρόνος παράδοσης;
Α3: Εξαρτάται από την ποσότητα της παραγγελίας, συνήθως ο χρόνος παράδοσης διαρκεί περίπου 20-30 εργάσιμες ημέρες. Παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας πριν από την παραγγελία.
Θέλετε να μάθετε περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με αυτό το προϊόν




