Anti-Fingerprint Galvanized Steel Coil For Exhibition & Event Fencing
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | HUIYI-GI |
| Πιστοποίηση: | EN 10346, ASTM A653, ISO 9001, JIS G3302 |
| Αριθμό μοντέλου: | Πηνίο από γαλβανισμένο χάλυβα |
| Έγγραφο: | HUIYI CATALOGUE.pdf |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 25 τόνοι |
|---|---|
| Τιμή: | Negotiated Price, USD/MT |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυπικό πακέτο εξαγωγής, τυλιγμένο με αδιάβροχο χαρτί. Στη συνέχεια, μετά από πλήρως τυλιγμένο με μεμ |
| Χρόνος παράδοσης: | 15-45 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,T/T,D/P |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 5000 τόνοι το μήνα |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Όνομα προϊόντος: | Πηνίο από γαλβανισμένο χάλυβα | Πάχος: | 0,12 - 3,0 χλστ |
|---|---|---|---|
| Πλάτος: | 600 mm - 1500 mm | Επένδυση: | 40 g/㎡-300g/㎡ |
| Βάρος πηνίου: | 3 - 8 τόνους | Ισχύς διαρροής (ReH): | 140 – 300 MPa |
| Δυνατότητα τέντωσης (Rm): | 260 – 480 MPa | Βασικό χαρακτηριστικό: | Επιφάνεια κατά των δακτυλικών αποτυπωμάτων - αντιστέκεται στις μουτζούρες από επαναλαμβανόμενο χειρι |
Περιγραφή προϊόντων
| Τύπος προϊόντος | Στρογγυλοί / φύλλα / ταινίες |
|---|---|
| Βασικό υλικό / ποιότητα | DX51D+Z / SGCC |
| Δάχος | 0.12 - 3,0 mm |
| Διάμετρο | 600 mm - 1500 mm |
| Επιχρισμός ψευδαργύρου | 40 - 300 γραμμάρια ανά τ.μ. |
| Εσωτερική διάμετρος | 508/610 mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Παθητικοποίηση κατά των δακτυλικών αποτυπωμάτων (AFP) / Χρωματοποιημένη παθητικοποίηση / Ελαιωμένη |
| Σπαγγάλι | Μηδέν / Μικρό / Κανονικό / Μεγάλο |
·Ελέγχου του πλήθους στις εκθέσεις και στις εκδηλώσεις:Το κύριο δομικό υλικό για φορητά φράγματα και οδηγούς ουράς που χρησιμοποιούνται σε εκθέσεις, συναυλίες και αθλητικές εκδηλώσεις.
·Προσωρινές πύλες φράχτη:Τάγματα για πύλες πεζών και οχημάτων σε εργοτάξια, δημόσιες εκδηλώσεις και πισίνες, όπου ο συχνός χειρισμός απαιτεί ανθεκτικό σε λεκέδες φινίρισμα.
·Μεταφορτωμένο Μοδουλικό Φεγγάρι:Ελαφριά πάνελ για σχολεία, παιδικές αυλές, φεστιβάλ και άλλους χώρους που απαιτούν συχνή μετακίνηση.
·Αποθήκευση ασφαλείας demo & site:Επαναχρησιμοποιήσιμες φράχτες για εργοτάξια κατασκευής, ζώνες εργασίας κοινής ωφέλειας και περιοχές κατεδάφισης που χρειάζονται προστασία από τη διάβρωση και εύκολο καθαρισμό.
Συσκευή με τριπλή ασπίδα
Εσωτερικό στρώμα αντιτριβής χαρτιού kraft VCI, αδιάβροχο φιλμ PE 0,3 mm με δείκτες υγρασίας, παλέτες από χάλυβα + προστατευτικές άκρες (περίπου 8 τόνων σπείρες).
Παγκόσμια Λογιστική
FOB/CIF από τα κινεζικά λιμάνια. Παροχή 15-20 ημερών για την Ασία, 30-45 ημέρες παγκοσμίως.
Διασφάλιση ποιότητας
Ελέγχος πριν από την αποστολή και δείκτες υγρασίας για την προστασία της διέλευσης.
Παρέχετε δείγματα;
Ναι, για τα κανονικά μεγέθη δείγμα είναι δωρεάν, ο αγοραστής πρέπει να πληρώσει το κόστος του φορτίου.
Πώς μπορώ να πάρω μια προσφορά;
Μπορείτε να μας αφήσετε μήνυμα και θα σας απαντήσουμε εγκαίρως.
Πόσος είναι ο χρόνος παράδοσης;
Εξαρτάται από την ποσότητα παραγγελίας, κανονικά ο χρόνος παράδοσης διαρκεί περίπου 15-30 εργάσιμες ημέρες. Παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας πριν παραγγείλετε.




