SGCC Ζυγισμένα τυλιγμένα χάλυβα με πάχος 0,12-3,0 mm για την κατασκευή
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | HUIYI-GI |
| Πιστοποίηση: | JIS, GS, ISO9001 |
| Αριθμό μοντέλου: | Πηνίο από γαλβανισμένο χάλυβα |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 25 τόνοι |
|---|---|
| Τιμή: | Negotiated Price, USD/MT |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυπικό πακέτο εξαγωγής, τυλιγμένο με αδιάβροχο χαρτί. Στη συνέχεια, μετά από πλήρως τυλιγμένο με μεμ |
| Χρόνος παράδοσης: | 15-45 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,T/T,D/P |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 5000 τόνοι το μήνα |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Τύπος προϊόντος: | Πηνίο / Φύλλο / Λωρίδα | Πρότυπο: | ASTM, GB, JIS |
|---|---|---|---|
| Πάχος: | 0,30 - 1,2 χλστ | πλάτος: | 600 mm - 1500 mm |
| Επένδυση: | 30g/㎡-275g/㎡ | Υπηρεσία Επεξεργασίας: | Συγκόλληση, Κοπή, Αποκόλληση, Κυματοποίηση |
| Βάρος πηνίου: | 3-8 τόνοι | Στοιχείο τιμών: | FOB, CIF, CFR κλπ. |
| Επισημαίνω: | Σωλήνες από ατσάλι,Ζυγισμένα σπειροειδή από χάλυβα πάχους 0,12-3 |
||
Περιγραφή προϊόντων
SGCC Γαλβανισμένοι Χαλύβδινοι Τροχοί με Πάχος 0,12-3,0mm για Κατασκευές
Ο γαλβανισμένος χαλύβδινος τροχός κατασκευάζεται με μια ακριβή διαδικασία εν θερμώ γαλβανισμού, δημιουργώντας μια ανθεκτική επικάλυψη ψευδαργύρου που συνδέεται μεταλλουργικά με τον βασικό χάλυβα. Διαθέσιμος σε διάφορα βάρη επικάλυψης και φινιρίσματα επιφάνειας, παρέχει εξαιρετική προστασία από τη διάβρωση, εξαιρετική βαψιμότητα και αξιόπιστη μορφοποίηση. Είναι ένα απαραίτητο υλικό για στέγες, επενδύσεις τοίχων, εξαρτήματα αυτοκινήτων και γενικές μηχανολογικές εφαρμογές.
Προδιαγραφές Προϊόντος
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος Χαλύβδινος Τροχός |
|---|---|
| Πρότυπο | EN10346, JIS G3302, ASTM A653 |
| Πάχος | 0,12 - 3,0mm |
| Πλάτος | 600mm - 1500mm |
| Επικάλυψη Ψευδαργύρου | Z30 - Z275 |
| Εσωτερική Διάμετρος | 508/610mm |
| Βαθμός | DX51D, DX52D, G300, G450 |
| Κρύσταλλοι | Μηδέν / Μικροί / Κανονικοί / Μεγάλοι |
Κύριες Εφαρμογές
- Κτίρια & Κατασκευές:Ιδανικό για πάνελ στέγης, επενδύσεις τοίχων, συστήματα αποχέτευσης και δομικές υποστηρίξεις.
- Συσκευές & Ηλεκτρονικά:Συνήθως βρίσκεται σε περιβλήματα ψυγείων, κλιματιστικά, πλυντήρια ρούχων και ηλεκτρικά ερμάρια ελέγχου.
- Αυτοκινητοβιομηχανία & Μεταφορές:Χρησιμοποιείται στην παραγωγή μερών αμαξώματος οχημάτων, προστατευτικών κινητήρα και εσωτερικών δομικών εξαρτημάτων.
- Βιομηχανία Διαφήμισης:Συνήθως χρησιμοποιείται στην κατασκευή υπαίθριων διαφημιστικών πινακίδων, πινακίδων και δομών προβολής.
Συσκευασία & Αποστολή
Οι χαλύβδινοι τροχοί μας προστατεύονται από ένα στιβαρό σύστημα συσκευασίας: αντιδιαβρωτική περιτύλιξη, πολλαπλές χαλύβδινες ζώνες και παλέτες με προστατευτικά γωνιών. Για διεθνή παράδοση, κανονίζουμε αποστολές τόσο με εμπορευματοκιβώτια όσο και με χύδην πλοία, προσφέροντας παρακολούθηση από άκρο σε άκρο και επαγγελματική βοήθεια στην εξαγωγική τεκμηρίωση.
Συχνές Ερωτήσεις
Προσφέρετε δείγματα;
Ναι, τα δείγματα είναι δωρεάν για τυπικά μεγέθη. Ο αγοραστής πληρώνει μόνο το φορτίο.
Μπορείτε να χειριστείτε την αποστολή;
Ναι, έχουμε αξιόπιστους συνεργάτες logistics που λαμβάνουν καλές τιμές από μεγάλες ναυτιλιακές γραμμές και παρέχουν επαγγελματική εξυπηρέτηση.
Τι γίνεται με τις τιμές σας;
Οι τιμές αλλάζουν με το κόστος των πρώτων υλών. Παρακαλούμε στείλτε μας τις προδιαγραφές του προϊόντος σας και θα σας δώσουμε μια προσαρμοσμένη προσφορά.
Θέλετε να μάθετε περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με αυτό το προϊόν




