DX52D+AZ Galvalume Steel Coil Anti-Finger Print για το κτίριο και την κατασκευή
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | Huiyi-GL |
| Πιστοποίηση: | ISO9001 |
| Αριθμό μοντέλου: | SGLCC, G550 |
| Έγγραφο: | HUIYI CATALOGUE.pdf |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 25 τόνοι |
|---|---|
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Εξαγωγή συσκευασίας με 3Layers συμπεριλαμβανομένου του αδιάβροχου πλαστικού φιλμ, αδιάβροχο χαρτί - |
| Χρόνος παράδοσης: | 15-30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/P,T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 5000mt/μήνα |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Όνομα προϊόντος: | Πηνίο χάλυβα Galvalume | Τύπος προϊόντος: | Πηνίο/Πλάκα/Λωρίδα |
|---|---|---|---|
| Επικάλυψη Alu-Zinc: | 55% alu, 43,5% ψευδάργυρος, 1,5% Si | Επικάλυψη ψευδαργύρου: | AZ30-AZ275 |
| Πλάτος: | 600-1500mm | Αναγνωριστικό πηνίου: | 508mm/610mm |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Λαδωμένο, χρωματισμένο, κατά των δακτυλικών αποτυπωμάτων | Όρος πληρωμής: | T/T, L/C, D/P |
| Επισημαίνω: | Αντι-αγγειοτυπία Galvalume Steel Coil,Πηνίο χάλυβα με επίστρωση ψευδαργύρου αλουμινίου DX52D+AZ,Πηνίο χάλυβα πλάτους 600-1500 χλστ |
||
Περιγραφή προϊόντων
DX52D+AZ Galvalume Steel Coil Αντι-δακτυλικό Αποτύπωμα για Κτίρια & Κατασκευές
Σχεδιασμένο για εφαρμογές κτιρίων και κατασκευών, αυτό το πηνίο χάλυβα Galvalume διαθέτει πυρήνα από επίπεδο χάλυβα επικαλυμμένο με ένα υψηλής απόδοσης μείγμα 55% αλουμινίου, 43,4% ψευδαργύρου και 1,6% πυριτίου. Αυτή η προηγμένη επίστρωση συνδυάζει την προστασία φραγμού του αλουμινίου με την καθοδική προστασία του ψευδαργύρου, προσφέροντας εξαιρετική αντοχή στη διάβρωση, εκτεταμένη διάρκεια ζωής και μακροπρόθεσμη αποδοτικότητα κόστους σε σύγκριση με τον τυπικό γαλβανισμένο χάλυβα.
Προδιαγραφές Προϊόντος
| Πρότυπα | ASTM A792, JIS G3322, EN 10147, AS 1397 |
| Πάχος | 0,12-1,5mm |
| Πλάτος | 600mm-1500mm |
| Επίστρωση | Κράμα Ψευδαργύρου-Αλουμινίου-Πυριτίου |
| Βάρος Επίστρωσης | 30-275g/m² |
| Κρύσταλλοι | Μεγάλοι / Μεσαίοι / Μικροί / Μηδενικοί |
| Σκληρότητα | Μαλακό (κανονικό), Σκληρό, Πλήρως σκληρό |
| Βαθμός Χάλυβα | DC51D+AZ, DC52D+AZ, S450GD+AZ |
Εφαρμογές
- Κτίρια & Κατασκευές: Κυματοειδή φύλλα στέγης, αεραγωγοί και δομικά στοιχεία για οικιστικά και βιομηχανικά κτίρια
- Βιομηχανικός & Περιβαλλοντικός Εξοπλισμός: Εξοπλισμός περιβαλλοντικής βιομηχανίας, δεξαμενές αποθήκευσης και βαρέως τύπου δοχεία που απαιτούν αντοχή στη διάβρωση
- Οικιακές Συσκευές: Εξωτερικά πάνελ και εσωτερικά εξαρτήματα οικιακών συσκευών που απαιτούν ανθεκτικότητα και αισθητική ποιότητα
- Αυτοκινητοβιομηχανία: Αυτοκινητοβιομηχανικά μέρη και εξαρτήματα που απαιτούν μακροπρόθεσμη προστασία από τη διάβρωση και σκληρές συνθήκες
Συσκευασία και Αποστολή
Κάθε πηνίο ασφαλίζεται με ένα σύστημα προστασίας τριών στρωμάτων: χαρτί VCI κατά της σκουριάς, αδιάβροχη μεμβράνη PE και χαλύβδινη ταινία σε παλέτες με προστατευτικά άκρων, υποστηρίζοντας φορτία έως 8 τόνους. Προσφέρουμε παγκόσμιες αποστολές με όρους FOB ή CIF από την Κίνα, με χρόνους παράδοσης που κυμαίνονται από 15 έως 20 ημέρες για ασιατικούς προορισμούς και 30 έως 45 ημέρες για την υπόλοιπη Ευρώπη.
Συχνές Ερωτήσεις
Μπορεί ο χάλυβας galvalume να βαφτεί;
Ναι - οι προ-βαμμένες επιλογές είναι συνηθισμένες, αν και απαιτείται σωστή προετοιμασία για βαφή επί τόπου.
Τι γίνεται με τις τιμές σας;
Οι τιμές ποικίλλουν ανάλογα με το κόστος των πρώτων υλών. Παρακαλούμε μοιραστείτε τις προδιαγραφές του προϊόντος σας και θα σας παρέχουμε μια προσαρμοσμένη προσφορά.
Ποιοι είναι οι όροι πληρωμής σας;
Οι συνήθεις όροι πληρωμής μας:
1) 30% προκαταβολή T/T, με το υπόλοιπο να καταβάλλεται έναντι αντιγράφου B/L
2) 100% αμετάκλητη L/C εν όψει
Μπορούμε επίσης να συζητήσουμε άλλους όρους που σας ταιριάζουν.
1) 30% προκαταβολή T/T, με το υπόλοιπο να καταβάλλεται έναντι αντιγράφου B/L
2) 100% αμετάκλητη L/C εν όψει
Μπορούμε επίσης να συζητήσουμε άλλους όρους που σας ταιριάζουν.
Θέλετε να μάθετε περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με αυτό το προϊόν




