S300GD AZ80 Coating Galvalume Steel Coil με 55% Αλουμίνιο Για Αυτοκινητοβιομηχανία
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | Huiyi-GL |
| Πιστοποίηση: | ISO9001 |
| Αριθμό μοντέλου: | SGLCC, G550 |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 25 τόνοι |
|---|---|
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Εξαγωγή συσκευασίας με 3Layers συμπεριλαμβανομένου του αδιάβροχου πλαστικού φιλμ, αδιάβροχο χαρτί - |
| Χρόνος παράδοσης: | 15-30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/P,T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 5000mt/μήνα |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Τύπος προϊόντος: | ντο | πρώτη ύλη: | H |
|---|---|---|---|
| Περιεχόμενο επίστρωσης: | 5 | Επικάλυψη Alu-Zinc: | ΕΝΑ |
| Πάχος: | 0.12 - 2,0 mm | Πλάτος: | 6 |
| Αναγνωριστικό πηνίου: | 5 | Όρος πληρωμής: | Τ |
Περιγραφή προϊόντων
S300GD AZ80 Επιχρισμός Galvalume Steel Coil με 55% Αλουμίνιο Για Αυτοκινητοβιομηχανία
Το κύλινδρο χάλυβα Galvalume παράγεται με επικάλυψη σε θερμό βύθιση μιας ατσάλινης βάσης με ανθεκτικό κράμα αλουμινίου-ζινκού αποτελούμενο από 55% αλουμίνιο, 43,4% ψευδάργυρο και 1,6% πυρίτιο.Η σύνθεση αυτή παρέχει διπλή προστασία· το αλουμίνιο δημιουργεί ένα ισχυρό φράγμα κατά της διάβρωσηςΤο αποτέλεσμα είναι ένα υλικό με ένα χαρακτηριστικό ασημένιο μεταλλικό φινίρισμα και μοτίβο spangle, που χρησιμοποιείται ευρέως σε στέγες, εξαρτήματα αυτοκινήτων,και βιομηχανική παραγωγή.
Προδιαγραφές προϊόντος
| Ονομασία του προϊόντος | Γύρισμα από ατσάλι galvalume |
|---|---|
| Δάχος | 0.12 - 2mm |
| Διάμετρο | 600-1500 mm |
| Βάρος της επικάλυψης | 30-275 g/m2 |
| Προδιαγραφές | Αρμόδια για την παραγωγή των προϊόντων που χρησιμοποιούνται για την παραγωγή των ειδών αυτών |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ελαιο; Χρωματοποιημένο; Ελαιο&Χρωματοποιημένο AFP |
| Χρώμα | Ασημένιο, Μπλε, Πράσινο, Χρυσό |
| Κατηγορία χάλυβα | DX51D+AZ, DX52D+AZ, S220GD-S550GD |
Εφαρμογές
- Βιομηχανία κατασκευών:Χρησιμοποιείται για στέγες, τοίχους και κυλιόμενες πόρτες.
- Βιομηχανία οικιακών συσκευών:Ιδανικό για θήκη ψυγείου, κλιματιστικού και πλυντηρίου ρούχων. Συνδυάζει αντοχή στη διάβρωση, αισθητική φινίρισμα και εξαιρετική διαμόρφωση.
- Βιομηχανία αυτοκινήτων:Εφαρμόζεται σε εξαρτήματα σώματος, κουκούλες και υποστηρίγματα ψυγείων.
- Ηλεκτρονική βιομηχανία:Παρέχει υψηλή ανακλαστικότητα, αποτελεσματική διάχυση θερμότητας και διαρκή αντοχή στη διάβρωση.
Συσκευή και αποστολή
Κάθε κύλινδρο είναι ασφαλισμένο με ένα προστατευτικό διάλυμα τριών στρωμάτων: αντιτριβικό χαρτί VCI, ένα αδιάβροχο φιλμ PE και ατσάλινα ιμάντα σε παλέτες που είναι εξοπλισμένα με προστατευτικές άκρες, που αντέχουν έως και 8 τόνους ανά μονάδα.Στέλνουμε παγκοσμίως με FOB ή CIF όρους από την Κίνα, με την παράδοση να διαρκεί συνήθως 15-20 ημέρες στις ασιατικές αγορές και 30-45 ημέρες σε άλλες περιοχές παγκοσμίως.
Γενικές ερωτήσεις
Ε: Πώς μπορώ να έχω προσφορά τιμής;
Απ: Παρακαλούμε στείλτε μας τις συγκεκριμένες απαιτήσεις σας, όπως υλικό, πάχος, πλάτος και ποσότητα.
Ε: Μπορείτε να οργανώσετε την αποστολή;
Α: Ναι, έχουμε αξιόπιστο μεταφορέα που λαμβάνει τις καλύτερες διαθέσιμες τιμές από διάφορες ναυτιλιακές εταιρείες και προσφέρει επαγγελματική υποστήριξη.
Ε: Ποιοι είναι οι όροι πληρωμής σας;
Α: Προσφέρουμε ευέλικτους όρους, συμπεριλαμβανομένων:
- 30% προκαταβολή T/T, με το υπόλοιπο να καταβάλλεται έναντι αντίγραφο Β/Λ
- 100% αμετάκλητη L/C σε θέα
Θέλετε να μάθετε περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με αυτό το προϊόν




