SGLCC Hot-Dipped Galvalume Steel Coil AZ30-AZ275 για βιομηχανική χρήση
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | Huiyi-GL |
| Πιστοποίηση: | ISO9001 |
| Αριθμό μοντέλου: | SGLCC, G550 |
| Έγγραφο: | HUIYI CATALOGUE.pdf |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 25 τόνοι |
|---|---|
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Εξαγωγή συσκευασίας με 3Layers συμπεριλαμβανομένου του αδιάβροχου πλαστικού φιλμ, αδιάβροχο χαρτί - |
| Χρόνος παράδοσης: | 15-30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/P,T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 5000mt/μήνα |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Όνομα προϊόντος: | Πηνίο χάλυβα Galvalume | Τύπος προϊόντος: | Πηνίο / Φύλλο / Λωρίδα |
|---|---|---|---|
| Βάρος επίστρωσης: | 30-275 g/㎡ | Περιεχόμενο επίστρωσης: | 55% alu, 43,5% ψευδάργυρος, 1,5% Si |
| Πάχος: | 0,12 - 2 mm | Πλάτος: | 600 mm - 1500 mm |
| Αναγνωριστικό πηνίου: | 508mm/610mm | Όρος πληρωμής: | T/T, L/C, D/P |
| Επικάλυψη ψευδαργύρου: | AZ30 - AZ275 | Υπηρεσία: | Μήκος κοπής & Λωρίδα κοπής |
Περιγραφή προϊόντων
SGLCC Ζεστή βύθιση ατσάλινου κύλινδρου galvalume AZ30-AZ275 για βιομηχανική χρήση
Το ατσάλινο κύλινδρο Galvalume παράγεται με ζεστό βύθισμα ψυχρά τυλιγμένου χάλυβα σε 55% κράμα αλουμινίου-ζινκ.καθιστώντας το ιδανικό για εξωτερικές και βιομηχανικές εφαρμογές όπου η μακροχρόνια αντοχή είναι κρίσιμη.
Προδιαγραφές προϊόντος
| Ονομασία του προϊόντος | Ζεστό βουτηγμένο κύλινδρο χάλυβα Galvalume |
|---|---|
| Βάρος της επικάλυψης | 30-275 g/m2 |
| Δάχος | 0.12 - 2mm |
| Διάμετρο | 600 mm - 1500 mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ελαιωμένο, ανθεκτικό στα δακτυλικά αποτυπώματα |
| Τεχνική | Ζεστά/ψυχρά τυλιγμένα |
| Προδιαγραφές | Αρμόδια για την κατασκευή συσκευών για την παραγωγή ηλεκτρικών συσσωρευτών |
| Αξία | DX51D+AZ, DX52D+AZ, S350 |
Εφαρμογές
- Βιομηχανία κατασκευών:Χρησιμοποιείται για στέγες, πλακέτες και δομικά μέρη. Αντιστέκεται στον καιρό και στη σκουριά, αντανακλά τη θερμότητα για να μειώνει το κόστος ενέργειας και προσφέρει μακροχρόνια αντοχή.
- Γεωργικός τομέας:Είναι ιδανικό για στάβλους, αποθήκες και αγροτικό εξοπλισμό, αντέχει στην υγρασία, τα χημικά και τα ζωικά απόβλητα, μειώνοντας τη συντήρηση και τις αντικαταστάσεις.
- Βιομηχανικές εφαρμογές:Ιδανικό για πλαίσια μηχανημάτων και μεταφορείς, παρέχει αντοχή στη διάβρωση και αντοχή σε απαιτητικά βιομηχανικά περιβάλλοντα.
- Αυτοκινητοβιομηχανία και μεταφορές:Προστατεύει από τη σκουριά από το αλάτι του δρόμου και την έκθεση στον ωκεανό, επεκτείνοντας τη διάρκεια ζωής του εξοπλισμού.
Συσκευή και αποστολή
Κάθε κυλίνδρος στερεώνεται χρησιμοποιώντας μια μέθοδο προστασίας τριών στρωμάτων: αντιτριβικό χαρτί VCI, μια αδιάβροχη μεμβράνη PE και ατσάλινα ιμάντα σε παλέτες με προστατευτικές γωνίες.Αυτή η εγκατάσταση υποστηρίζει τα βάρη της περιστροφής έως και 8 τόνουςΕμείς αποστέλλουμε παγκοσμίως από την Κίνα με όρους FOB ή CIF, συνήθως 15-20 ημέρες για τα λιμάνια της Ασίας και 30-45 ημέρες για άλλες περιοχές.
Γενικές ερωτήσεις
Ε: Μπορεί ο χάλυβας galvalume να βαφτεί;
Α: Ναι. Τα προχρωματισμένα πάνελ galvalume είναι κοινά.
Ε: Ποια είναι η τιμή της σπείρας χάλυβα galvalume;
Α: Η τιμή εξαρτάται από διάφορους παράγοντες, συμπεριλαμβανομένου του τύπου της πρώτης ύλης (θερμότατα ή κρύα έλαση), του βάρους της επικάλυψης από αλουζίνιο, καθώς και του πλάτους και του πάχους του κυλίνδρου.
Ε: Ποιες πληροφορίες για το προϊόν πρέπει να παρέχω;
Α: Παρακαλούμε να αναφέρετε την ποιότητα χάλυβα, το απαιτούμενο πλάτος και πάχος, τις προδιαγραφές επίστρωσης και την ποσότητα που θέλετε να αγοράσετε.
Θέλετε να μάθετε περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με αυτό το προϊόν




